Mudelsuksud
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kes on kes?

+13
gammu
_Mari_
Marilin :)
Relluh
MudelVarustus
Kärt .
Kristin
Raili & Andrea
Rellu
Marietta
tRiin♥
Anni
Admin
17 posters

Go down

Kes on kes?  Empty Kes on kes?

Postitamine  Admin Püh Sept 04, 2011 6:37 pm

Et kolimine sujuvamalt läheks teen selle teema, loodan et olete kõik reeglitega tutvunud ka Wink

Kuna kasutajanimed võibolla muutuvad siis palun postitage siia, tutvustage ennast ja kirjutage ka enda vana kasutajanimi teises foorumis. Ja kohustuslik on kirjutada oma lemmikhobune ja miks.


Mina olen Triin. Vanas foorumis olin ka Triin. Elan Tallinnas, ratsutan, mudelhobuseid kogunud circa 3 või 4 aastat vist. Mudelsuksude idee tuli minult ja idanes peas kaua enne kui teoks tegin. Teoks aga poleks äärepealt teinud sest tuli EstMHC leht. Kui see soiku jäi haarasin härjal sarvist ja tegin ka lehe. Asi on palju edukam praegu kui ma üldse lootsin Smile Ma olen väga uhke teie ja mudelsuksude üle...Ja mu lemmikmudel on Breyeri Harmony, ta on mu esimene traditional breyer ja väga kallis mulle kuigi ta on väga ära ahistatud.


Nüüd on teie kord. Smile
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 26
Join date : 03/09/2011
Age : 27
Asukoht : Tallinn, Estonia

https://mudelsuksudd.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Kes on kes?  Empty Re: Kes on kes?

Postitamine  Anni Esm Sept 05, 2011 3:53 pm

Anni olen siis, nagu ka vanas foorumis Smile Olen hetkel 15(kõigest 22 päeva veel ja siis 16 Laughing ) Elukohaks on Hiiumaa, väike eraldatud koht koos oma heade külgede ja väikeste vigadega. Mudelite kogumist alustasin aastal 2008. Hetkel on kollektsioonis ainult schleich-s mudelid ja 1 safari, kuna pole võimalust välismaalt tellida. Varsti(loe 1-2 aasta pärast) siiski loodan selle saavutada ja alustada oma kollektsiooni täiustamist breyerite ja odavamate resinitega. Lisaks mudelitele tegelen veel päris hobustega, ratsutan ja ratsastan(natukene), laulan kooris ja mõnikord piinan kitarri ja viiulit. Oma koeraga teen rakendisporti(kelgukoer, kelguvedu jms.) ka omatarbeks.
Lemmik mudeliteks hetkel Vicenzo resin, Peter Stone'i Stock Horse(rohkem meeldib lühikese lakaga variant) ja Breyer G3 Hollandi soojavereline. Miks? Ei oska öelda, kui rohkem ringi vaataks oleks kindlasti teised lemmikud. Aga hetkel jah, need 3. Rolling Eyes

Saite siis midagi minu kohta ka Very Happy
Anni
Anni

Postituste arv : 135
Join date : 04/09/2011
Age : 28
Asukoht : Hiiumaa

http://galoppingherosstable.webs.com

Tagasi üles Go down

Kes on kes?  Empty Re: Kes on kes?

Postitamine  Admin Esm Sept 05, 2011 4:12 pm

Ma olen nii kade su peale. Kelgukoerad on lihtsalt liiga lahedad. Very Happy
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 26
Join date : 03/09/2011
Age : 27
Asukoht : Tallinn, Estonia

https://mudelsuksudd.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Kes on kes?  Empty Re: Kes on kes?

Postitamine  tRiin♥ Esm Sept 05, 2011 4:29 pm

Mina olen siis üks teine Triin, olin ka eelmises foorumis kuid seal olid Triin. ( punktiga ) Ma olen 12.aastane elan ka Tallinnas korteris. Mudeleid otseselt kogunud olen 2010.aasta detsembrist(selle pisiku sain Mariettalt Razz) Mul on hetkel veel ainult schleichid kuid peagi-peagi on kollektsooni tulemas ka uusi mudeleid teistelt firmadelt. Tellida välismaalt ei kavatse. Mudelitega tegelen küll kahjuks harva kuigi sügisel lähen jälle aktiivsevaks, aga peale mudelite tegelen ratsutamisega ja noh võib ka öelda et näitlemisega. Lisaks on mul kodus ka peale mudelite veel ka kalad ja üks kutsu Razz Ja mu enda lemmik oma kollektsoonist on knabstupperi varss ja dartmoori poni mära (:
tRiin♥
tRiin♥

Postituste arv : 52
Join date : 05/09/2011
Age : 25

Tagasi üles Go down

Kes on kes?  Empty Re: Kes on kes?

Postitamine  Marietta Esm Sept 05, 2011 5:40 pm

Mina olen Marietta. Vanas foorumis ka Marietta. 13 aastane ja olen kogunud schleiche 2008 aastast kuigi 2009 aasta jäi vahele kuna siis ei huvitunud nendest. Breyereid hetkel pole aga olen suur, suur fänn loodetavasti saan ka mõned Very Happy. Ratsutan hetkel hästi vähe. Elan laagris (tallinas 16km). Minu lemmik mudel on hetkel White beauty (schleich lizzpaneri ruun). Muidugi breyer traditionalidest on lemmik Rachel alexandra ja kohutavalt Applejack. Mul on hetkel 54 hobust umbes. Ja meie talli koduleht on wix.com/mariettaponi/ghs. Ratsutamisega on pahad lood kuna ei ole kuskil käia :/(muidugi võib soovitusi anda). Olen siis ka hiigel suur Rootsi ja Eric Saade fänn ka (L) xD. Siin üritan olla aktiivne aga kooliajal on see raske kuna on nii palju õppimist jne. Mul on koduloomadest 2 hampsut Küpsis ja Nupsik Razz. (nad on hästi nunnud) Hobust mul veel pole aga tahaks Wink
So this is me Cool

ps. Kes tahab mu msnni siis lisage mariettaponi*ät*hotmail.com
Marietta
Marietta

Postituste arv : 110
Join date : 04/09/2011
Age : 25
Asukoht : Laagri

Tagasi üles Go down

Kes on kes?  Empty .

Postitamine  Rellu Esm Sept 05, 2011 6:00 pm

Olen Raili, eelmisel saidil R. Hetkel 12, mudeleid kogun al. 2010 aasta juulist. Ratsutan Ruilas, ja jään ka sinna, või vajadusel lähen Kalaojale.
Rohkem mul pole midagi rääkida, VB kunagi täiendan, kui uus foorum kunagi peaks tööle minema, kuid MINA siiski pooldan VANA saiti&foorumit. Wink
Rellu
Rellu

Postituste arv : 1
Join date : 05/09/2011
Age : 25
Asukoht : HÕUUM <3

Tagasi üles Go down

Kes on kes?  Empty Tere

Postitamine  Raili & Andrea Teis Sept 06, 2011 2:44 pm

Me oleme Raili ja Andrea . Mina Raili alustasin kogumist 2009 augustis . Andrea liitus minuga 2011 suve alguses . Tänu temale ma tegelen mudelhobustega edasi . Ta on 15 aastane ja ma saan ka kohe 15 (19 sept ) . Mul on kaks kassi , kaks koera ja küülik . Hobustega olen tegelenud juba 5 aastasest saadik . Mulle meedlivad peale hobuste ka autod , millega ma suutsin ka Andrea nakatada nagu ka mudelitega .
Mainiks ära ,et mulle väga meeldib uus foorum .

Head Õhtut !
Raili & Andrea
Raili & Andrea

Postituste arv : 2
Join date : 05/09/2011
Age : 27
Asukoht : Rakvere

Tagasi üles Go down

Kes on kes?  Empty Kes on Kes?

Postitamine  Kristin Reede Sept 23, 2011 4:31 pm

olen Kristin, olen 13 aastane ja mul on 29 schleich hobust. Kokku on mul koos pehmete ja klaasist jne. hobustega üle 60 hobuse. Käin ka ratsutamas, eriti hästi ei oska, aga hobuseid jumaldan. Very Happy
Kristin
Kristin

Postituste arv : 4
Join date : 23/09/2011

Tagasi üles Go down

Kes on kes?  Empty Re: Kes on kes?

Postitamine  Marietta Laup Okt 01, 2011 1:41 pm

Väga äge, et liitusid! Muidu meil on ka olemas teine mudelsuksude foorum mis on vanem aga lihtsalt ma hetkel käin seal kuna siin ei taha väga see uus foorum käima minna Sad www.mudelsuksud.webs.com
Marietta
Marietta

Postituste arv : 110
Join date : 04/09/2011
Age : 25
Asukoht : Laagri

Tagasi üles Go down

Kes on kes?  Empty Kes on kes ?

Postitamine  Kärt . Kolm Veeb 15, 2012 3:32 pm

Tere ,
mina olen ikka see samune Kärt . Mudelsuksudes ka kasutajanimi Kärt . Olen praegu veel 13 ,aga varsti 14 .Praegu on mul 42 schleichihobust . Endal on veel ka 2 päris hobust ,lisaks käin veel ka Keskküla talus ratsutamas . Hobustega olen tegelenud juba päris mitumitu aastat .Lemmik mudelit mul enda tallis pole ,aga on 2 lemmarit mis mul veel pole. Ei oska rohkem midagi väga lisada . Smile
Kärt .
Kärt .

Postituste arv : 257
Join date : 05/09/2011
Age : 26
Asukoht : Eesti

http://pihlakaratsatalu.webs.com/

Tagasi üles Go down

Kes on kes?  Empty Re: Kes on kes?

Postitamine  MudelVarustus Reede Veeb 17, 2012 5:39 pm

Vanas foorumis olen Kats ja siin panin oma kasutajanimeks MudelVarustus, sest siin foorumis olen vaid sellejaoks, et müüa oma kaunist varustust teile Smile Tervitusi

MudelVarustus

Postituste arv : 4
Join date : 17/02/2012
Asukoht : Viljandi

Tagasi üles Go down

Kes on kes?  Empty Re: Kes on kes?

Postitamine  Relluh Laup Märts 03, 2012 11:20 am

Raili K., tegin uue kasutaja, kuna vana ei lasknud ma ei tea miks sisse. -.-
Relluh
Relluh

Postituste arv : 4
Join date : 03/03/2012
Age : 25
Asukoht : Keila

http://www.mg-stables.webs.com/

Tagasi üles Go down

Kes on kes?  Empty Re: Kes on kes?

Postitamine  Marilin :) Teis Märts 06, 2012 1:53 pm

Ma olen Marilin, vanas foorumis Marilin:) ja Mammu:) 13 aastat vana, kogunud alates 2009 aastast, esimene mudel oli araabia täkk ja hetkene lemmik, ja ka uusim on Lyrica-hannoveri mära, võlus mind oma imeilusa näoga Smile))
Marilin :)
Marilin :)

Postituste arv : 42
Join date : 18/02/2012
Age : 25

Tagasi üles Go down

Kes on kes?  Empty Re: Kes on kes?

Postitamine  _Mari_ Reede Märts 09, 2012 11:33 am

Olen Mari vanas foorumis, siin Marru Very Happy kuna ei lasknud tavalist Mari nimeks panna. Minu lemmik hobune on Toaske Oet De Bekzied, ta on Friisi hobune ning on mulle kallis cheers
_Mari_
_Mari_

Postituste arv : 32
Join date : 09/03/2012
Age : 24
Asukoht : Kernu vald

Tagasi üles Go down

Kes on kes?  Empty Re: Kes on kes?

Postitamine  gammu Laup Märts 10, 2012 1:08 pm

Olen Garmen ehk gammu vanas foorumis ka gammu või ennem gammu12 flower .Mul on 24 schleich hobust keda kogun,aga tahaks ka kunagi saada safari mudeleid(kui raha saab Razz )Mul lemmik on Faurana(haflingeri mära),kellele teen hetkel ROOSAT varustust.Muidu mulle meeldivad kõik väga-väga,keadgi ei annaks ära Very Happy Smile .Koduleht on wix.com/garmenr2ni/mhrk Wink
gammu
gammu

Postituste arv : 48
Join date : 06/03/2012

Tagasi üles Go down

Kes on kes?  Empty Re: Kes on kes?

Postitamine  SandboxStable Esm Märts 12, 2012 1:13 pm

Olen Tuuli, vanas foorumis olingi enda päris nimega.

Olen hetkel 23,5 aastane Wink Mudelhobuseid hakkasin koguma vist 7 aastasena. Seega olen selle hobiga tegelenud üle 10 aasta. Mina olin ka see kes üritas EstMHCd luua, kuid töö kõrvalt jäi asi suiku. Töötanud olen alati hobustega. Peamiselt tallitöölisena. Elasin mitu aastat Soomes kus olin tööl väidetavalt Soome suurimas tallis. Praegu olen pisut üle aasta olnud tagasi Eestis ja täpsemini kodus Hiiumaal. Hetkel on mul ainult 1 hobune, eelmise aasta algul oli neid korraks lausa kolm. Ratsutamisega ma palju ei tegele, pole eriti aega selleks viimasel ajal olnud ning ka hobune oli vahepeal pisut rivist väljas. Kevadel loodan uuesti ennast ja hobust rohkem liigutama hakata.

Lemmik mudelit mul pole, kuid on ettekujutus sellest milline peaks minu meelest ideaalne hobune/mudel olema.
SandboxStable
SandboxStable

Postituste arv : 44
Join date : 12/03/2012
Age : 35

http://mudelhobundus.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kes on kes?  Empty Re: Kes on kes?

Postitamine  katriin Püh Märts 18, 2012 11:16 pm

Olen Katriin. vanas forumis olin ka Katriin. muidu ma kogun schelise ja praegu on 10 tukki neid. Elan Hispaanias kuigi olen eestlane ja varsti kolin Taani. Mu talli nimi on black mustang stable.
katriin
katriin

Postituste arv : 2
Join date : 18/03/2012

Tagasi üles Go down

Kes on kes?  Empty Re: Kes on kes?

Postitamine  Rellluh Reede Märts 23, 2012 11:51 am

Omg... tõesti, see arvuti on ikka NII haige. :S:S Kogu aeg tee uus kasutaja, kui sisse tahad saada... vana lihtsalt kustub ära või ütleb, et sellist ei eksisteeri, kuigi ma kasutajanime (foorumist kontrollitud) ja parooli 50 korda juba rahulikult sisse kirjutanud. -.- Nii et sorry, kui ma siia tihti uue kasutajaga ilmun. -.-
* Raili K. *
Rellluh
Rellluh

Postituste arv : 8
Join date : 23/03/2012
Age : 25
Asukoht : Keila

Tagasi üles Go down

Kes on kes?  Empty Re: Kes on Kes?

Postitamine  Joanna15 Nelj Nov 01, 2012 2:17 pm

Tere! olen siin uus, minu nimi on joanna ja ma olen 13a. käin ratsutamas. mudelhobuseid hakkasin hiljuti koguma ja praegu neid mul ainult üks. seepärast liitusingi selle lehega, et teada saada kust saaks rohkem mudelhobuseid ja igasuguseid muid asju nende kohta. Loodan et olete mulle abiks ja soovitate mulle kohti kust mudelhobuseid osta.

Joanna15

Postituste arv : 19
Join date : 01/11/2012

Tagasi üles Go down

Kes on kes?  Empty Re: Kes on kes?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele