Mudelsuksud
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kas käite ratsutamas?

+4
Kärt .
Anni
SandboxStable
Suksu888
8 posters

Go down

Kas käite ratsutamas? Empty Kas käite ratsutamas?

Postitamine  Suksu888 Teis Märts 20, 2012 8:51 am

Kas tegelete ka peale mudel hobuste ka päris hobustega ja kas käite ratsutamas?

Mina käin ratsutamas (Tondil).
Suksu888
Suksu888

Postituste arv : 290
Join date : 06/03/2012
Asukoht : Eesti,Tallinn

http://goldenhorsestable2.webs.com/

Tagasi üles Go down

Kas käite ratsutamas? Empty Re: Kas käite ratsutamas?

Postitamine  SandboxStable Teis Märts 20, 2012 10:15 am

Mul pole viimasel ajal (eelmise aasta suvest saati Very Happy ) olnud ratsutamiseks aega. Muidu on endal oma hobune olemas aga praegu on ta kodunt suhteliselt kaugel tallis ja vaatamas saan käia teda siis kui mu sõbranna, kellel ka seal hobune on läheb. Endal autot ja lube pole ja bussiliiklus sinna on tsipa nadi. Varsti tahame hobused uuesti kodulähemale tuua. Kui ilmad on sellised, et neid 24/7 õues saab hoida.
SandboxStable
SandboxStable

Postituste arv : 44
Join date : 12/03/2012
Age : 35

http://mudelhobundus.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kas käite ratsutamas? Empty Re: Kas käite ratsutamas?

Postitamine  Anni Teis Märts 20, 2012 11:30 am

Käin ratsutamas küll. Sõitmas käin hetkel kahes tallis, kui natuke kuivemaks maapind läheb hakkan jälle käima ka kolmandas kohas. Ühes tallis käin trennis ja sealsete hobustega ka võistlen, teises käin treenimas ühte 7 aastast mära ja tema kõrvalt sõidan ka ühe 12 aastase traavlit, kolmandas kohas käin treenimas, nüüd tegelikult pigem treeningus hoidmas 5 aastast ruuna. Smile
Anni
Anni

Postituste arv : 135
Join date : 04/09/2011
Age : 28
Asukoht : Hiiumaa

http://galoppingherosstable.webs.com

Tagasi üles Go down

Kas käite ratsutamas? Empty Re: Kas käite ratsutamas?

Postitamine  Kärt . Teis Märts 20, 2012 1:39 pm

Ma käin oma hobustega sõitmas + Keskküla talus + Paari tuttava juures . Wink
Kärt .
Kärt .

Postituste arv : 257
Join date : 05/09/2011
Age : 26
Asukoht : Eesti

http://pihlakaratsatalu.webs.com/

Tagasi üles Go down

Kas käite ratsutamas? Empty Re: Kas käite ratsutamas?

Postitamine  gammu Kolm Märts 21, 2012 11:39 am

Käin ratsutamas Veskimetsa Ratsakoolis Very Happy .Seal on ka teoorja Very Happy ,kus käin Very Happy Very Happy .Ühes kohas hakkan suvel vb käima.Noh,lähen vist-vist kaheks nädalaks "külla" Very Happy .
gammu
gammu

Postituste arv : 48
Join date : 06/03/2012

Tagasi üles Go down

Kas käite ratsutamas? Empty Re: Kas käite ratsutamas?

Postitamine  Suksu888 Kolm Märts 21, 2012 12:40 pm

Ot. Mina käisin ka Veskimesas ennem. Aga tüütas ära ja vahetasin.
Suksu888
Suksu888

Postituste arv : 290
Join date : 06/03/2012
Asukoht : Eesti,Tallinn

http://goldenhorsestable2.webs.com/

Tagasi üles Go down

Kas käite ratsutamas? Empty Re: Kas käite ratsutamas?

Postitamine  tRiin♥ Kolm Märts 21, 2012 5:55 pm

Praegu käin Lagedi RSK's.
tRiin♥
tRiin♥

Postituste arv : 52
Join date : 05/09/2011
Age : 25

Tagasi üles Go down

Kas käite ratsutamas? Empty Re: Kas käite ratsutamas?

Postitamine  Marilin :) Kolm Märts 21, 2012 6:08 pm

gammu kirjutas:Käin ratsutamas Veskimetsa Ratsakoolis Very Happy .Seal on ka teoorja Very Happy ,kus käin Very Happy Very Happy .Ühes kohas hakkan suvel vb käima.Noh,lähen vist-vist kaheks nädalaks "külla" Very Happy .


Mina käin Oriolas, see kuskil Vaiatus, hakkasin suht äsja seal käima, aga juba jumaldan sealseid hobuseid ja rahvast :DD nüüd hakkan seal enamasti sõitma kahe hobusega( Hertsoginna ja Lindra)
Gammu- tuled suvel ka? Very Happy
Marilin :)
Marilin :)

Postituste arv : 42
Join date : 18/02/2012
Age : 25

Tagasi üles Go down

Kas käite ratsutamas? Empty Re: Kas käite ratsutamas?

Postitamine  SandboxStable Laup Märts 24, 2012 2:59 pm

Anni kas sa Nexsusega ka veel sõidad? Ta on see traavli ja araablase ristand onju? Aja ta augusti kuuks vormi ja tule rännakut sõitma Wink . Ratsupäevade raames korraldatekse.
SandboxStable
SandboxStable

Postituste arv : 44
Join date : 12/03/2012
Age : 35

http://mudelhobundus.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kas käite ratsutamas? Empty Re: Kas käite ratsutamas?

Postitamine  Anni Laup Märts 24, 2012 6:51 pm

KatanaFarm kirjutas:Anni kas sa Nexsusega ka veel sõidad? Ta on see traavli ja araablase ristand onju? Aja ta augusti kuuks vormi ja tule rännakut sõitma Wink . Ratsupäevade raames korraldatekse.
Nexust sõidan endiselt, aga rännakule ma väga ei usu, pole kunagi siukest asja sõitnud. Me proovime mingiks madalaks parkuuriks ennast vormi saada Very Happy
Anni
Anni

Postituste arv : 135
Join date : 04/09/2011
Age : 28
Asukoht : Hiiumaa

http://galoppingherosstable.webs.com

Tagasi üles Go down

Kas käite ratsutamas? Empty Re: Kas käite ratsutamas?

Postitamine  SandboxStable Esm Märts 26, 2012 5:48 am

Ma kavatsen ise ka sellel rännakul kõige lühemat distantsi sõita, mu hobusel pole kvalifikatsioone, pikemat ei saagi. Ja siis ongi plaan selline niiguinii, et sõidaksin koos algajate (tähendab nende kes esimestkorda rännakut sõidavad) grupiga. Et kellel küsimusi jne ja saaksin rajal oleku aegu juhendada kellel vaja. Wink
SandboxStable
SandboxStable

Postituste arv : 44
Join date : 12/03/2012
Age : 35

http://mudelhobundus.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kas käite ratsutamas? Empty Re: Kas käite ratsutamas?

Postitamine  Anni Esm Märts 26, 2012 1:07 pm

KatanaFarm kirjutas:Ma kavatsen ise ka sellel rännakul kõige lühemat distantsi sõita, mu hobusel pole kvalifikatsioone, pikemat ei saagi. Ja siis ongi plaan selline niiguinii, et sõidaksin koos algajate (tähendab nende kes esimestkorda rännakut sõidavad) grupiga. Et kellel küsimusi jne ja saaksin rajal oleku aegu juhendada kellel vaja. Wink
Eks ma siis mõtlen selle peale ka natuke Very Happy
Anni
Anni

Postituste arv : 135
Join date : 04/09/2011
Age : 28
Asukoht : Hiiumaa

http://galoppingherosstable.webs.com

Tagasi üles Go down

Kas käite ratsutamas? Empty Re: Kas käite ratsutamas?

Postitamine  Marietta Esm Märts 26, 2012 2:57 pm

No hetkel käin üsna nadilt ratsutamas Lagedi RSK-s. Ma arvan, et suvel käin natuke rohkem, et midagi teha oleks aga muidu ratsutamine iseenesest nii väga ei huvita ja praegu võtan vabalt.
Marietta
Marietta

Postituste arv : 110
Join date : 04/09/2011
Age : 25
Asukoht : Laagri

Tagasi üles Go down

Kas käite ratsutamas? Empty Re: Kas käite ratsutamas?

Postitamine  gammu Esm Märts 26, 2012 6:02 pm

Marilin kirjutas:
Mina käin Oriolas, see kuskil Vaiatus, hakkasin suht äsja seal käima, aga juba jumaldan sealseid hobuseid ja rahvast :DD nüüd hakkan seal enamasti sõitma kahe hobusega( Hertsoginna ja Lindra)
Gammu- tuled suvel ka? Very Happy!'

Kle Marilin:Kuidas siis ei saaks tulla Very Happy .Ikka tulen :d .Kaheks üheks nädalaks Very Happy .Aga sa hakkad tünniga sõitma? Very Happy .Aga mu nunnukas.Mis ta teeb?
gammu
gammu

Postituste arv : 48
Join date : 06/03/2012

Tagasi üles Go down

Kas käite ratsutamas? Empty Re: Kas käite ratsutamas?

Postitamine  Marilin :) Esm Märts 26, 2012 7:00 pm

gammu kirjutas:Marilin kirjutas:
Mina käin Oriolas, see kuskil Vaiatus, hakkasin suht äsja seal käima, aga juba jumaldan sealseid hobuseid ja rahvast :DD nüüd hakkan seal enamasti sõitma kahe hobusega( Hertsoginna ja Lindra)
Gammu- tuled suvel ka? Very Happy!'

Kle Marilin:Kuidas siis ei saaks tulla Very Happy .Ikka tulen :d .Kaheks üheks nädalaks Very Happy .Aga sa hakkad tünniga sõitma? Very Happy .Aga mu nunnukas.Mis ta teeb?


Ma vähemalt väga Loodan, et ma ikka saan seal edasi käia :SS .. kle Riina rääkis jah midagi, läksime pikale maastikule, MEGAtubli oli... natsa hüppasime ingi väikseid seal metsa vahel ja.. Tõsiselt tubli oli :DD
Marilin :)
Marilin :)

Postituste arv : 42
Join date : 18/02/2012
Age : 25

Tagasi üles Go down

Kas käite ratsutamas? Empty Re: Kas käite ratsutamas?

Postitamine  gammu Teis Märts 27, 2012 11:49 am

Re: Kas käite ratsutamas?

Uus teade Marilin Smile Yesterday at 10:00 pm


gammu kirjutas:Marilin kirjutas:
Mina käin Oriolas, see kuskil Vaiatus, hakkasin suht äsja seal käima, aga juba jumaldan sealseid hobuseid ja rahvast :DD nüüd hakkan seal enamasti sõitma kahe hobusega( Hertsoginna ja Lindra)
Gammu- tuled suvel ka? Very Happy!'

Kle Marilin:Kuidas siis ei saaks tulla Very Happy .Ikka tulen :d .Kaheks üheks nädalaks Very Happy .Aga sa hakkad tünniga sõitma? Very Happy .Aga mu nunnukas.Mis ta teeb?




Ma vähemalt väga Loodan, et ma ikka saan seal edasi käia :SS .. kle Riina rääkis jah midagi, läksime pikale maastikule, MEGAtubli oli... natsa hüppasime ingi väikseid seal metsa vahel ja.. Tõsiselt tubli oli :DD

----------------------------------------------------------------------------------------------
Siis on jah hea Very Happy .Kui sinna lähed siis tee talle minupoolt suur kalli Very Happy Very Happy
gammu
gammu

Postituste arv : 48
Join date : 06/03/2012

Tagasi üles Go down

Kas käite ratsutamas? Empty Re: Kas käite ratsutamas?

Postitamine  Marilin :) Teis Märts 27, 2012 5:41 pm

gammu kirjutas:Re: Kas käite ratsutamas?

Uus teade Marilin Smile Yesterday at 10:00 pm


gammu kirjutas:Marilin kirjutas:
Mina käin Oriolas, see kuskil Vaiatus, hakkasin suht äsja seal käima, aga juba jumaldan sealseid hobuseid ja rahvast :DD nüüd hakkan seal enamasti sõitma kahe hobusega( Hertsoginna ja Lindra)
Gammu- tuled suvel ka? Very Happy!'

Kle Marilin:Kuidas siis ei saaks tulla Very Happy .Ikka tulen :d .Kaheks üheks nädalaks Very Happy .Aga sa hakkad tünniga sõitma? Very Happy .Aga mu nunnukas.Mis ta teeb?




Ma vähemalt väga Loodan, et ma ikka saan seal edasi käia :SS .. kle Riina rääkis jah midagi, läksime pikale maastikule, MEGAtubli oli... natsa hüppasime ingi väikseid seal metsa vahel ja.. Tõsiselt tubli oli :DD

----------------------------------------------------------------------------------------------
Siis on jah hea Very Happy .Kui sinna lähed siis tee talle minupoolt suur kalli Very Happy Very Happy




Muidugi :DDD
Marilin :)
Marilin :)

Postituste arv : 42
Join date : 18/02/2012
Age : 25

Tagasi üles Go down

Kas käite ratsutamas? Empty Re: Kas käite ratsutamas?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele