Mudelsuksud
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mudelhobused

3 posters

Go down

Mudelhobused Empty Mudelhobused

Postitamine  Joanna15 Nelj Nov 01, 2012 2:51 pm

Tahtsin küsida et äkkide räägite mulle mis asju te siis ajate? Et ma ei saanud päris täpselt aru sellest "VANEMATE OTSIMISEST" ja nendest "VÕISTLUSTEST"? Äkki keegi seletab mulle need lahti(kuna ma olen siis uus ja ma alles alustasin mudelhobuste kogumisest, siis ma ei saa hetkel aru paljudest asjadest mis te siis räägite). Rolling Eyes

Joanna15

Postituste arv : 19
Join date : 01/11/2012

Tagasi üles Go down

Mudelhobused Empty Re: Mudelhobused

Postitamine  Anni Nelj Nov 01, 2012 3:12 pm

Vanemaid otsitakse, et koostada oma mudelile sugupuu, see ei ole kohustuslik, aga osadele kogujatele meeldib ka seda teha(isiklikult puuduvad kõigil minu hobustel vanemad ja ka vanused). Põhiliselt on see reaalsuse lisamise pärast, päris hobustel on ju ometigi vanemad.

Võistluseid on kahte tüüpi, eestis on hetkel toimumas ainult foto showd. Mõnikord on neil teemad, aga enamasti tuleb saata oma mudelist korraldajale võimalikult reaalne foto. Kindlasti peab mudel olema terviklikult näha, ehk eest või tagantvaatest pildid pole lubatud. Hobune peab olema näha terviklikult tema küljelt. Foto showde plussiks on, et hobune ei pea olema täiesti veatu, mida on vaja live showndel, kus kohtunikud näevad sinu mudelit igast küljest. Nendel showdel osalemine on aga üpris kulukas, kuna sõita tuleb Eestist välja ja alati on ka osalustasu.
Anni
Anni

Postituste arv : 135
Join date : 04/09/2011
Age : 28
Asukoht : Hiiumaa

http://galoppingherosstable.webs.com

Tagasi üles Go down

Mudelhobused Empty Re: Mudelhobused

Postitamine  Joanna15 Reede Nov 02, 2012 9:31 pm

Aitähh sulle info eest Very Happy

Joanna15

Postituste arv : 19
Join date : 01/11/2012

Tagasi üles Go down

Mudelhobused Empty Re: Mudelhobused

Postitamine  Joanna15 Nelj Dets 13, 2012 5:36 pm

Tekkis veel selline küsimus, et kui otsid näiteks vanemaid mingile nhh mdea friisile, kas tema vanemad peavad olema samat tõugu, või võib olla mingi teine tõug?

Joanna15

Postituste arv : 19
Join date : 01/11/2012

Tagasi üles Go down

Mudelhobused Empty Re: Mudelhobused

Postitamine  _Mari_ Püh Dets 23, 2012 7:23 pm

Ei pea samat tõugu olema, omaniku soovil
_Mari_
_Mari_

Postituste arv : 32
Join date : 09/03/2012
Age : 24
Asukoht : Kernu vald

Tagasi üles Go down

Mudelhobused Empty Re: Mudelhobused

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele