Mudelsuksud
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IDEE - kõik varustus ühte kokku

Go down

IDEE - kõik varustus ühte kokku Empty IDEE - kõik varustus ühte kokku

Postitamine  MudelVarustus Esm Apr 15, 2013 2:07 pm

Kats
Member
Posts: 164

Tuli selline idee, et võiks teha nö kataloogi, mis ilmub kord igal aastaajal. Sinna kataloogi võiks siis panna kõik varustuse(ühtekokku), mis teil on müüa, et ostjal oleks mugav, sest siis on kõik ühes kohas, mitte ei pea lappama kõike läbi. Kataloogis on olemas pildid, täpne kirjeldus ja mis kõige peamine, iga varustuse juures tükike materjali, et saaks katsuda ja lähemalt vaadata, sest pildi pealt ei ole kõige paremini aru saada, mis puust see varustus siis ikka on.

Algul mõtlesin, et teen selle kataloogi ainult enda varustuse kohta, aga kuna ajad on kiired ja pole aega teha varustust niipalju, siis paneks kõik kokku. Teine võimalus oleks muidugi ka teha seda internetis, et panna ühele saidile kõik kokku, kuid ajakiri on palju reaalsem ja ma arvan et see oleks kõigile huvitavam.

Ajakiri võiks olla tasuta, või siis mõnikümmend senti ja postikulu ka, see oleks mingi 50senti vms.

Selle teema juures seisneb siis küsimus, et kas teie oleksite sellest huvitatud? Või kas te oleksite üldse huvitatud kui Mina isiklikult hakkangi varustust ainult müümiseks tegema, sest ega ma niisama seda teha endale ei viitsi? minujaoks peab igal tegemisel põhimõte olema ja siin olekski siis müümine.

Avaldage julgelt arvamust, sest üksinda pole mul siin mõtet midagi sellist korraldada, vajan teie abi. Smile

MudelVarustus

Postituste arv : 4
Join date : 17/02/2012
Asukoht : Viljandi

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele